fbpx

Каталог статей

Каталог статей для размещения статей информационного характера

Технології

Австралійський підліток здобув головний приз у $24 000 на чемпіонаті світу з перегонів дронів

15-річний австралієць став чемпіоном світу з перегонів безпілотників після чотирьох днів змагань, організованих Всесвітньою федерацією авіаційного спорту (FAI).

Руді Браунінг посів перше місце серед 127 інших гонщиків з 34 країн світу, а перемога у фінальному заїзді забезпечила йому грошовий приз у розмірі 24 000 доларів США.

Браунінг сказав FAI, що він відчував себе “абсолютно приголомшливо”, фінішувавши чемпіоном на інавгураційному заході в Шеньчжені, Китай, в неділю, 4 листопада, додавши: “Я мріяв про це, і це неймовірно, що це здійснилося. Я не можу бути щасливішим”.

Перегони дронів перевіряють вміння учасників керувати швидкісними квадрокоптерами, пілотуючи їх по освітленій неоновим світлом трасі з численними крутими поворотами і безліччю перешкод, таких як обручі і ворота, розміщені по всьому шляху.

Гонщик орієнтується на трасі за допомогою окулярів, які транслюють пряму відеотрансляцію з оснащеного камерою дрона, коли він веде його по трасі зі швидкістю до 100 миль на годину. І ви можете забути про використання технології уникнення перешкод, якою оснащено більшість сучасних побутових квадрокоптерів – перегони на дронах вимагають початкових навичок пілотування, які потребують сильної концентрації і точного контролю. Одна крихітна помилка – і гру закінчено.

Траса в Шеньчжені пролягала на 650 метрів і була освітлена 7000 метрів світлодіодних ліхтарів, створюючи захоплююче видовище для 10-тисячного натовпу на стадіоні, який міг насолоджуватися прямими трансляціями на великих екранах, коли учасники змагань запускали свої дрони, що мчали по трасі.

Отримавши в неділю головний приз, Браунінг описав себе як “дуже конкурентоспроможну людину і я ставлю перед собою високу мету”, додавши: “Моєю метою було виграти все, що я міг би виграти. Тут багато везіння, а також майстерності, тому все склалося, і я дуже щасливий”.

Змагання транслювалися в прямому ефірі в Інтернеті, а також по телебаченню для глядачів по всьому Китаю. Перший Чемпіонат світу з перегонів безпілотників ФАІ був покликаний привернути увагу до одних з найкращих у світі гонщиків дронів у спорті, який поступово набуває глобального визнання.