Каталог статей

Каталог статей для размещения статей информационного характера

Огляд комп’ютерних ігор

Спойлер: “Патріоти” перемогли. “Madden NFL 18” вже назвали Суперкубком 52

Команда “New England Patriots” переможе “Philadelphia Eagles” в матчі за Суперкубок 52, згідно з офіційною версією симулятора від EA Sport. Симулятор Madden NFL 18 передбачив напружену боротьбу в матчі, в якому “Патріоти” забрали додому трофей Ломбарді після перемоги з рахунком 24:20.

“Орли” першими відзначилися тачдауном, який забив нападник Джей Аджайї. У той час як “Патріоти” відносно легко пересували м’яч по полю в першій чверті, захист “Орлів” пропустив лише один філд-гол. Філадельфія забила свій власний польовий гол, коли перша чверть закінчувалася.

З рахунком 10-3 в кінці першої чверті, головний тренер “Патріотів” Білл Белічік додав жару в другій, набравши два тачдауни. Симуляція показала, що захисник Роб Гронковскі буде в порядку після струсу мозку, отриманого в матчі-відповіді “Патріотів” проти “Джексонвілл Ягуарс” в чемпіонаті АФК. Том Брейді знайшов і Гронковскі, і широкого ресивера Брендіна Кукса в кінцевій зоні ще до перерви, щоб вийти вперед з рахунком 17-10.

• Як читати і обігравати покриття в Madden 23
  • Madden 23: поради та підказки, щоб домінувати на полі
  • Ось наскільки помилковим був прогноз Меддена 22 на Суперкубок

Орли додали польовий гол до перерви, щоб скоротити відставання до чотирьох.

У третій чверті “Іґлз“ вийшли сильними, двічі збивши Брейді і чинячи на нього достатній тиск, щоб змусити його зробити нехарактерний перехоплення. Квотербек “Іґлз“ Нік Фоулз скористався помилкою Брейді, знайшовши Алшона Джеффері для тачдауну “Іґлз“, який вивів “Іґлз“ вперед з рахунком 20-17 на початку четвертої чверті.

Потім Брейді повів “Патріотів” вниз по полю і кинув свій третій тачдаун-пас за вечір, цього разу приймаючому Денні Амендолі, щоб відновити лідерство за рахунку 24-20. Пізніше в цій же чверті захисник “Іґлз“ Малкольм Дженкінс відібрав м’яч у нападника “Патріотів“ Діона Льюїса. З плином часу Фоулз відтіснив “Іґлз“ на територію “Патріотів“. Резервний квотербек, який став стартером після травми Карсона Венца наприкінці регулярного чемпіонату, мав шанс стати легендою “Філадельфії” на останніх секундах. Він намагався знайти Джеффері для переможного тачдауну, але захисник “Патріотів” Стефон Гілмор відбив м’яч на землю.

“Патріоти” успішно захистили свій титул володаря Суперкубка, а Брейді отримав п’яте почесне звання найкращого гравця Суперкубка. Як вам таке прокляття спортсмена з обкладинки Madden?

Звичайно, щоб визначити справжнього переможця, потрібно зіграти Суперкубок в реальному житті, але Madden має вражаючу історію вибору правильного переможця. З тих пір, як EA почала симулювати Суперкубок в 2004 році, гра правильно вибрала 10 з 14 змагань. А футбольні фанати занадто добре знають, що не варто недооцінювати Брейді, спортсмена з обкладинки Madden NFL 18.